перманентний макіяж брів

Перманентний макіяж брів – процедура, під час якої під шкіру вводиться пігмент з метою корекції форми, густоти і кольору брів. Це Незмивний макіяж, виконаний методом поверхневої татуювання, тому перманентний макіяж ще називають татуажем.

Перманентний макіяж брів – татуаж брів – в студії ідеального макіяжу м. Хмельницький. 

майстер перманентного макіяжу корекції брів
9
видалення перманентного макіяжу ремувером
3

Корекція брів

Фактично, процедура ПМ складається з двох етапів: основного, першого прогону пігментом, після якого він дає певний відсоток осаду, і корекції, яка допомагає доопрацювати первинний результат. Корекція позбавить від утворилися недоліків в період загоєння і регенерації дерми після основного сеансу, допоможе змінити при бажанні відтінок, форму, зробити бровки більш яскравими.

Поновлення refresh - брів

Рефреш – в перекладі з англійської мови означає «освіжити». Таким чином, рефреш брів – це процедура по оновленню відтінку, в процесі якої не промальовувалися чіткі контури, як в татуаже. Пігмент вводиться неглибоко, що сприяє швидкій регенерації тканин. Коригування кольору татуажу майстри рекомендують робити раз в 12-18 місяців. Цей період залежить від швидкості обміну речовин, якості барвника і техніки виконання перманентного макіяжу.

поновлення брів
IMG_5649
поновлення брів фото
перманентний макіяж рефреш

Видалення
Ремувером

Ремувер – це спеціальний хімічний склад, який вводиться під шкіру за допомогою апарату для перманентного макіяжу, укомплектованого голками №3 або №5. На відміну від лазера Ремувер не руйнує барвний пігмент всередині шкірного покриву, а виводить його з організму в незмінному вигляді.

перманентний макіяж губ

Перманентний макіж – татуаж губ – косметологічна процедура щодо введення фарбувального пігменту у верхні шари шкіри з метою створення естетично привабливого образу. В результаті губи в будь-якій ситуації виглядає злегка підфарбованими, акуратними і доглянутими. Папа губ допомагає, якщо потрібно, вирівняти контур, підкоригувати форму, надати яскравість і обсяг. Барвник вводиться в епідерміс, ефект може зберігатися від 1,5 до 3 років. Надалі процедуру татуажу губ можна при бажанні повторити

татуаж губ (18)
татуаж губ (9)
татуаж губ в хмельницком

Акварельні губи

Це найбільш популярна техніка перманентного макіяжу губ, яка ідеально підходить дівчатам, які звикли виглядати натурально, тим хто не використовує велику кількість косметики. Пігмент вводиться під верхній шар епідермісу спеціальною машинкою з одноразовою голкою.

корекція татуажу губ

Корекція татуажу губ – це процедура, яка дозволяє закріпити і поліпшити результат після першої маніпуляції. Помилково вважати, що повторний візит не потрібен, якщо робота зроблена ідеально. Адже недоліки – це наслідок неправильного догляду та індивідуальної реакції організму на пігмент.

перманентній макіяж хмельницький
татуаж губ (22)
перманентний макіяж губи