Перманентний макіяж губ

Перманентний макіяж губ – це не завжди яскраві відтінки, хоча і декоративний ефект ніхто не відміняв. Основне призначення процедури – підкреслити губи, виправити наявну асиметрію, надати соковитість і наповненість кольору губ.

Перманентний макіяж в наші дні переживає період буму. За короткий термін змінилися не тільки фарби, обладнання, а й техніка майстрів. Це не дивно: губи – важлива частина особи, їх вид і стан впливають на ваш зовнішній вигляд в цілому.

Привабливі губи це прикраса всього обличчя, тому при створенні образу, жінки роблять акцент в макіяжу саме на губи. Увагу оточуючих приваблюють наші губи кожен раз, коли ми говоримо, тому їх ідеальна форма і колір підкреслюють жіночу особистість.

Згадайте, як багато часу щоранку і потім протягом дня у вас йде, щоб наносити на ваші губки помаду і при цьому вони виглядають ідеально. Татуаж губ – відмінна можливість економити час на макіяжі і при цьому завжди виглядати на всі 100%.

Перманентний макіяж або татуаж губ також допоможе збалансувати асиметрію губ, виділити нечіткий контур або виправити недоліки, викликані травмою губ. Ще один плюс такого макіяжу це можливість злегка збільшити губи візуально.

5/5

Техніки перманентного
макіяжу губ

Контур з розтушовуванням
З його допомогою візуально збільшують обсяг губ і роблять їх більш яскравими. Візуально контурування з розтушовуванням нагадує ефект злегка стертою помади, так як середина губ не фарбується пігментом. Контур губ промальовується темною фарбою, чим ближче до внутрішнього краю, тим сильніше необхідно розтушовувати пігмент. Зазвичай колір контуру і розтушовування підбирають в залежності від побажань клієнтки. Ця техніка добре виглядає в будь-якому віці.

Акварельні губи
АкварельнА техніка перманентного макіяжу губ є бесконтурною і спрямована на звичайне зміну кольору губ, їх корекцію з підтриманням ефекту природності і натуральності. Кольоровий пігмент натуральних приглушених відтінків розтушовується по всій поверхні губ, створюючи імітацію відблисків, тому немає ефекта фломастерних губ або яскравого переходу. Підходить для жінок будь-якого віку, які хочуть прикрасити більш соковитим відтінком занадто бліді губи.

Перманентний макіяж губ – Натюрель
Цей варіант підходить для підкреслення достоїнств без сильного зміни форми, розміру і кольору. Поверхня губ роблять максимально наближеним до природного, тому майстер виконує роботу пігментами природних відтінків з непомітним контуром. Відтінок фарби застосовується близький до базового, тому втручання залишається непомітним оточуючим. Такий татуаж підходить клієнтам, хто хоче виправити легку неоднорідність кольору, зробити губи злегка виразніше і яскравіше, а не змінюючи при цьому їх природну форму. Тобто отримати натуральний колір.

Заповняюча. Техніка перманентної помади.
Цей варіант татуажу вибирають жінки, які прагнуть повністю змінити форму і свій натуральний відтінок губ. Робиться чіткий контур і повне промальовування губ пігментом.
Пігмент підбирають в звичному для вас кольорі і майстер заповнює всю поверхню губ, створюючи ефект нанесеною помади. При правильному підборі кольору губи стають об’емними і маняще. Завдяки такому татуажу більше не доведеться щодня користуватися губною помадою.

Найпоширеніші техніки для зони губ – техніка акварельні губи і контур з розтушовуванням.

Кожна техніка татуажу губ застосовується індивідуально виходячи з особливостей клієнта і побажань в бажаному результаті.

5/5

Ціна на
перманентний макіяж губ

Безкоштовна консультація надається за попереднім записом  068 453 14 54

Акварельні губи

1500
  • Безкоштовна кольсутація
  • до 3х годин
  • Комплект по догляду
популярне

Корекція

$ 700
1-3 місяця
  • до 1.5 години
  • Комплект по догляду
  • Картка лояльності
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на pinterest
Pinterest

Поділіться будьласка цією сторінкою у своїй соціальній мережі

Україна м. Хмельницький

info@perfect-makeup.com.ua